Andisheh Nou

سی ان ان: ترامپ درحال تعیین تیم وکلای خود در صورت استیضاح است

شبکه سی ان ان دقایقی پیش افشا کرد، موضوع دومین استیضاح ترامپ توسط دموکرات ها به حدی جدی است که رییس جمهوری آمریکا در حال تعیین وکلای خود در دادگاه استیضاح است.

به گزارش بامداد یکشنبه ایرنا، بعد از هجوم خشونت آمیز حامیان ترامپ به نشست مشترک کنگره در روز چهارشنبه، موضوع کناره گیری و یا استیضاح ترامپ توسط نمایندگان دموکرات کلید خورد.

نانسی پلوسی رییس مجلس نمایندگان آمریکا گفت، در صورتیکه ترامپ حاضر به کناره گیری نشود، نمایندگان سریعا موضوع چالشی استیضاح دوم رییس جمهوری را اغاز خواهند کرد.

به دنبال تلاش دموکرات ها برای استیضاح هر چه سریعتر ترامپ، شبکه سی ان ان به نقل از منابع خود گزارش داد که انتظارمی رود وکالت ترامپ در جلسه محاکمه سنا را رودی جولیانی بر عهده بگیرد.

سی ان ان همچنین نوشت که ترامپ برای تیم دفاعی استیضاح خود وکیل آلن درشوویتز را انتخاب کرده است.

درشوویتز بعد از طرح نامش به عنوان وکیل ترامپ در تیم دفاعی استیضاح وی حاضر نشد با سی ان ان مصاحبه کند اما به نشریه پولیتیکو گفت که این “افتخار و امتیاز” او خواهد بود که از رئیس جمهوری دفاع کند.

طرح استیضاح دوم دونالد ترامپ در حالی توسط نمایندگان دموکرات بویژه نانسی پلوسی و چاک شومر ارائه شده است که تنها ۱۰ روز به پایان دولت ترامپ باقی مانده است.

بخش نظر بسته میباشد.

Comments are closed.