Andisheh Nou

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه : حکم زندان کیوان صمیمی را محکوم می کنيم؛ متحد شویم

تایید حکم سه سال زندان برای کیوان صمیمی از بازداشت‌شدگان روز جهانی کارگر ازسوی شعبه ۳۶دادگاه تجدیدنظر انقلاب را محکوم می‌کنیم.

کیوان صمیمی از فعالان روزنامه نگار و سیاسی است که هم در رژیم گذشته و هم در جمهوری اسلامی در زندان بوده و همیشه درجهت دفاع از فعالان کارگری و دانشجویی و معلمان و مدافعین جامعه مدنی در کنار حق‌خواهان و حق‌طلبان بوده و از هیچ کمکی در تقویت جامعه مدنی دریغ نکرده است، صمیمی ۷۲ سال سن دارد اما میان‌سالی هم نتوانست روحیه مبارزه طلبی و حق خواهی را در ایشان خاموش کند، بطوری که در آخرین اظهار نظر در مورد تائید حکم سه سال زندان گفته است. هیچ وقت از گفتن حق منصرف نشده ام و پس از تحمل این سه سال زندان هم چنانچه زنده بمانم ، منصرف نخواهم شد

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه تایید حکم سه سال زندان کیوان صمیمی و همچنین تمامی احکام دادگاههای انقلاب که علیه کارگران، معلمان، دانشجویان، بازنشستگان و فعالان صنفی و مدنی محکوم می‌کند.

از نظر این سندیکا احکامی که علیه تلاش گران جامعه مدنی صادر می‌شود در واقع چراغ سبزی برای ادامه روند ناکارآمدی مدیریتی در کشور و گسترش فقر وفساد در جامعه است و برای داشتن جامعه‌ای عاری از فساد و رانت مافیای، اتحاد و همبستگی تمامی تشکل‌های مستقل کارگری و صنفی (معلمان ودانشجویان و روزنامه نگاران و پرستاران و….) لازم است.

بخش نظر بسته میباشد.

Comments are closed.