Andisheh Nou

مدیرعامل شرکت واحد از ابتلای ۲۰ تن از رانندگان به کرونا خبر داد

به گزارش مشرق، مدیرعامل شرکت واحد از ابتلای ۲۰ تن از رانندگان به کرونا خبر داد و گفت خوشبختانه هیچ مورد فوتی در میان مبتلایان نداشته‌ایم و در حال حاضر وضعیت اکثر بیماران بهبود یافته است.

وی بیان داشت: اینکه راننده اعلام کند کرونا داشته یا مبتلا شده است کفایت نمی‌کند و باید جواب تست حتما به اتوبوسرانی ارائه شود و آماری که ما از مبتلایان داریم، مربوط به کسانی است که جواب تست‌شان مثبت بوده است.

پی‌نوشت: با توجه به اینکه مراکز بهداشتی و درمانی در مراحل نهایی علائم ابتلا در مورد افراد از آزمایشات خاص و کیت تشخیص استفاده می‌کنند مدیر عامل شرکت واحد اعلام نکرد برای صیانت از نیروی کار، چه تمهیداتی برای رانندگان و کارگرانیکه در علائم ابتدایی ابتلا به کرونا را دارند، دیده شده است.

گزارش‌هایی متعددی از بروز علائم در همکاران به سندیکای کارگران شرکت واحد رسیده است که با توجه باینکه این افراد از انتشار نام‌شان امتناع داشتند و در موارد بسیاری سندیکا قادر به تایید ابتلا یا عدم ابتلا آنان به کرونا نبوده است این گزارش‌ها را منتشر نکرده است. اما بنظر می‌رسد آمار افراد مشکوک به ابتلا به کرونا در میان رانندگان شرکت واحد بسیار بیش از افرادی است که ابتلا آنان به کرونا قطعی شده است.

چرا مدیر عامل شرکت واحد هیچ آمار و گزارشی از ابتلا رانندگان بخش خصوصی همچنین مامورین کنترل بلیط در ایستگاه‌های خطوط بی‌آرتی ارائه نمی‌کند؟ این کارگران تحت مدیریت شرکت واحد مشغول بکلر هستند و مدیریت شرکت واحد باید خود را متعهد به حمایت از این کارگران بداند. قطعا وضعیت در این بخش‌ها بسیار بدتر از وضعیت رانندگان خطوط بی‌آرتی است.

بخش نظر بسته میباشد.

Comments are closed.