Andisheh Nou

سیل به اهواز رسید

سیل به شهر اهواز هم رسید و باعث تخلیه ۵ منطقه این شهر شده است.

استاندار خوزستان دستور تخلیه پنج منطقه در اهواز را صادر کرد و گفت: «ساکنان منطقه کیانشهر نیز در حالت آماده‌باش قرار گیرند.»

به گزارش ایسنا، غلامرضا شریعتی اظهار کرد: «مناطق عین دو، گلدشت، سیاحی، سادات و سلیم‌آباد اهواز باید به صورت فوری تخلیه شوند.»

در چند هفته اخیر سیل مناطق زیادی از خوزستان را فراگرفته و منجر به تخلیه تعدادی از شهرها و شمار بیشتری از روستاها شده است.

با این حال اکثریت مردم در شهرهای سیلزده، دستور تخلیه شهرها را نادیده می گیرند و در خانه های خود باقی مانده اند. همچنین کار ساخت و تقویت سیلبندها توسط مردم و نیروهای داوطلب، امدادی و نظامی ادامه دارد.

 فرماندار اهواز با اشاره به دستور تخلیه پنج منطقه شهر اهواز، گفت: محل‌های اسکان شهروندان اهوازی این مناطق از سوی جمعیت هلال احمر در اهواز مشخص شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری مهر، جمال عالمی‌نیسی با اشاره به صدور دستور تخلیه پنج منطقه شهر اهواز از سوی استاندار خوزستان اظهار کرد: محل‌های اسکان شهروندان اهوازی این مناطق از سوی جمعیت هلال احمر در اهواز مشخص شده‌اند

او افزود: «مدرسه نور در انتهای خیابان ۱۶ ملاشیه، پادگان شهید مسعودیان در فاصله بین میدان شهید بندر (چهار شیر) و سه راهی تپه و سالن‌های ورزشی مجمو عه ناصر خسرو در خیابان کمپلو جنوبی از محل‌هایی هستند که برای اسکان مردم اهواز پیش‌بینی شده‌اند.»

عالمی نیسی ادامه داد: «همچنین سالن‌های ورزشی خانه والیبال در خیابان امیر کبیر شمالی نبش شرف در منطقه کمپلو، سالن چند منظوره جهان پهلوان تختی نرسیده به پل هوایی امانیه، سالن شهید علی هاشمی روبه‌روی راه بند لوله‌سازی در زیباشهر و سالن ورزشی مجموعه قدس در چهار راه آبادان برای اسکان شهروندان مناطق تخلیه شده اهواز در نظر گرفته شده‌اند.»

بر اساس اعلام استاندار خوزستان، مناطق عین دو، گلدشت، سیاحی، سادات، و سلیم آباد اهواز باید به صورت فوری تخلیه شوند. همچنین ساکنان منطقه کیانشهر اهواز نیز در حالت آماده باش قرار داشته باشند.

بخش نظر بسته میباشد.

Comments are closed.